Pomocnik opiekuna osoby starszej (m/w/d) - #872624

Randstad Deutschland

Datum: vor 1 Woche
Stadt: Rostock, MV
Vertragstyp: Ganztags
Jedno jest szczególnie ważne w poszukiwaniu odpowiedniej pracy - w końcu liczy się, aby pasowała. W Randstad pomożemy Panstwu znalezc wymarzona prace. Jako wiodący dostawca usług HR posiadamy szeroki wachlarz ofert pracy odpowiadającym Państwa umiejętnością. Zachecamy do zapoznania sie z nasza ofereta pracy na stanowisko pomocnika opiekuna osob starszej w Rostocku. Mogą Państwo aplikować online poprzez kilka kliknięć. Kandydatury osób niepełnosprawnych są mile widziane.

Państwa Obowiązki

  • Wykonywanie prac związanych z podstawowa opieka, np. pomoc przy pielegnacji ciala
  • Podawanie lekarstw zgodnie z zaleceniami lekarza
  • Wykonywanie czynności zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami opieki
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Pomoc podopiecznym przy spożywaniu posiłków
  • Wspieranie zespołu opiekunów w opiece indywidualnej

Nasze Oczekiwania

  • Ukończone wykształcenie jako pomocnik opiekuna
  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe w opiece
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Elastyczność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoki poziom dyskrecji, lojalnkosc i odpowiedzialnosc

Nasza Oferta

  • Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy tymczasowej BAP/DGB
  • Dodatki za pracę w niedziele i dni świąteczne
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne, tj. dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy
  • Do 30-stu dni urlopowych rocznie
  • Darmowe ubrania do pracy
  • Bogata oferta do rozwoju osobistego, m.in. kurs języka niemieckiego w formie online

Wie bewerbe ich mich?

Um sich für diesen Job zu bewerben, müssen Sie auf unserer Website autorisieren. Wenn Sie noch kein Konto haben, registrieren Sie sich bitte.

Veröffentlichen Sie einen Lebenslauf